Rolety materiałowe

Rolety fantazja lux są jednym z najbardziej popularnych rolet w sprzedaży. Ich konstrukcja i kształt są dopasowane do każdego gustu i dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych. Różnorodność opcji wykonania jak i duża kolorystyka pozwalają na zamontowanie rolet niemalże do każdego typu okna. Cennik rolet pozwoli Państwu na dokonanie wstępnej kalkulacji. Do Państwa dyspozycji jest również udostępniony wzornik materiałów. Na obszarze Warszawa i okolice wykonujemy bezpłatne pomiary i montaże. Poniżej znajduje się opis systemów, tkanin ,budowy oraz inne informacje odnośnie oferty jak i produktu.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych