Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Rolety dzień i noc

Rolety dzień noc to rewolucyjny krok w konstrukcji rolet materiałowych. Nie ograniczają wrażeń widokowych, a jednocześnie chronią prywatność i gwarantują poczucie intymności. Nowoczesne rolety jakimi są rolety dzień noc, to połączenie zalet żaluzji oraz rolet materiałowych. Dzięki zamontowaniu dwóch warstw materiału w sposób przesuwny, pozwala na płynną regulację promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia. Całość daje poczucie komfortu oraz przyjemny nastrój w pomieszczeniu. Z przyjemnością prezentujemy nowe rozwiązania producentów rolet, żaluzji tak abyśmy mogli pozyskać uznanie oraz spełnić wszystkie wymogi stawiane przez naszych klientów. Poniżej znajdują się informację techniczne odnośnie rolet dzień noc, budowa rolety, nasze prace i inne. Dodatkowo zamieszczony na stronie cennik pozwoli Państwu na szybką kalkulację. Działamy na terenie Warszawy i okolic. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalnym doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiednich rolet.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych