Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to ekskluzywna osłona wnęk okiennych. Nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd oraz przyjemny nastrój. Nic więc dziwnego, że od wielu już lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Oferowane przez nas rolety rzymskie wyróżniają się wysoką atrakcyjnością wizualną, jak również dużą funkcjonalnością. Idealnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Duża kolorystyka oraz różnorodność oferowanych systemów wykonania zadowolą każdego, kto zdecydował się na roletę rzymską. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie Warszawy i okolic. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wzornik materiałów oraz cennik rolet, co pozwoli na zapoznanie się z proponowanymi kolorami i wstępną kalkulację ceny. Poniżej opis systemów, sposób montażu itp.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych