Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe wolnowiszące.

Wewnętrzne rolety wolnowiszące są jedynymi, gdzie praktycznie nie ma ograniczeń montażowych. Mnogość systemów jakie są w naszej ofercie pozwolą na osłonę każdego okna jak i wnęki okiennej. Rolety tego typu występują w kasecie lub bez kasety. W ofercie dostępne są systemy bezinwazyjne jak i tradycyjne. Usługi oferowane przez naszą firmę w zakresie pomiaru oraz montażu są bezpłatne na terenie Warszawy i okolic. Dokładny opis systemów rolet wewnętrznych znajduje się poniżej. Wzornik materiałów znajduje się zakładce. Ze względu na różnorodne systemy oraz tkaniny, cen rolet nie podajemy. W celu otrzymania oferty cenowej prosimy skorzystać z formularza wycenowego lub skontaktować się z nami telefonicznie


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych