Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe dzielą się na przeróżne systemy oraz wymiary. Nasza firma proponuje żaluzję aluminiowe 16 mm, 25 , 35 oraz 50 mm. W zależności od sposobu montażu doradzimy odpowiedni system, tak aby żaluzję spełniły swoją funkcję w należyty sposób. Nasza oferta posiada okołu 50 kolorów do wyboru. Zamieszczony na stronie wzornik kolorów żaluzji pozwoli Państwu zapoznać się z proponowanymi kolorami. Cennik żaluzji pomoże na wstępną kalkulację ceny. Poniżej opis poszczególnych systemów oraz sposoby montażu żaluzji aluminiowy. Bezpłatna wizyta handlowca na terenie Warszawy i okolic.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych