Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Plisy zwane również żaluzjami plisowanymi to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych i najbardziej funkcjonalnych osłon okiennych. Doskonale regulują poziom nasłonecznienia, zapewniając jednocześnie komfort i poczucie prywatności. Oferowane przez nas plisy zostały wykonane z materiałów syntetycznych o różnych właściwościach. Systemy zaś z aluminium. Całość łączy się w estetyczny i nowoczesny produkt. Dla żaluzji plisowanych nie ma ograniczeń do osłony okien gdyż system pozwala na wykonanie żaluzji w takich systemach jak: trójkątne, okrągłe, dachowe, trapezowe, owalne i inne. Prosta budowa plis pozwala śmiało stwierdzić, że żaluzje są praktycznie bezawaryjne. Dużą zaletą żaluzji plisowanych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Plisy można śmiało wyprać w momencie, kiedy się zabrudzą. Wszystkie te cechy tworzą produkt niezwykle estetyczny i praktyczny, który z powodzeniem posłuży przez wiele lat. W naszej ofercie znajduje się około 350 modeli zróżnicowanych pod względem kolorów i wzorów. Oferowany przez nas osprzęt występuje w kolorach: białym, srebrnym, ciemno brązowym i mosiężnym. Swoje usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Nasz pracownik chętnie zaprezentuje Państwu wszystkie kolory. Doradzi również odpowiedni system osłon. Wzornik materiałów pomoże na zapoznanie się z naszą ofertą. Ze względu na różnorodność systemów oraz materiałów prosimy o skorzystania z formularza wycenowego.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych