Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Verticale są dobrą formą osłony wnęk okienny. Prosta konstrukcja i estetyka wykonania, duże możliwości systemowe okazały się jedną, z zalet verticali. Kolejną z nich jest możliwość osłony dużych wnęk okiennych z dobrą kontrolą wpadających promieni słonecznych do pomieszczenia. Łatwy i szybki montaż verticali w połączeniu z niewielką ceną okazało się że stały się najczęściej stosowanymi żaluzjami wielogabarytowymi. Duży wybór tkanin jakie posiadamy w naszej ofercie zadowoli najbardziej wyszukane gusta. Szerokość pasów jakie występują to 50mm, 89mm, 127mm. Zamieszczony próbnik pozwoli Państwu na zapoznanie się z naszym wyborem materiałów.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych