Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bxmpltpmjy/www/2019_sator_pl/inc/dbconn.php on line 8
Jeste beskarna bo mam siostre w milicji

Zasłony panelowe

  • >>Zasłony panelowe są ciekawym rozwiązaniem odsłony wnęk okiennych. Różnorodność systemów oraz możliwości gabarytowe tworzą funkcjonalną zasłonę panelową. Budowa i obsługa jest bardzo prosta gdyż na panel track składa się szyna oraz doczepione pionowe pasy. Sterować można na kilka sposobów: ręczne przy użyciu rączki przytwierdzonej do pierwszego pasa, za pomocą sznurka (podobnie jak w verticalach) oraz elektrycznie. Możliwości doboru kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczona. Odpowiedni wybór stworzy przyjemną i ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. W zależności od szerokości danej wnęki szynę można wykonać od 2 do 10 torów jednostronnych jak i dwustronnych. Poniżej dokładne opisy systemów jakie są w naszej ofercie. Materiały stosowane ze wzornika rolet gładkich i wzorzystych.


Rolety Warszawa na wymiar oraz z montażem
Montaż rolet w Warszawie i moskitier w Warszawie. Wszystkie rolety i plisy są dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Mamy duży wybór rodzajów oraz materiałów a rolety wykonujemy na wymiar i z montażem. Rolety rzymskie wykonujemy w kilkunastu opcjach szycia, istnieje możliwość wyboru tkanin, wzorzystych w kolorach jednolitych, o zróżnicowanych strukturach i powierzchni. 

Popularne plisy okienne (żaluzje plisowane, lub rolety plisowane), wykonujemy na wymiar, masz rejon działania to Warszawa i okolice.

Do klientów z Warszawy i okolic dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, tak aby w pomieszczeniu w którym mają być montowane rolety, czy np. plisy, można było dokładnie dobrać pasujący materiał.
Doskonałe rolety, żaluzje i markizy
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, oferty dla firm i osób prywatnych